MODA 4 sene önce

COACH’TA YENI SEZON

Coach da her markada olduğu gibi sezon için ürünlerini yeniledi. Ancak markanın en  fazla yenilenen klasik koleksiyonu  “Madison” oldu. Özellikle “twisted” modeller farklı deri yüzeyleri ve pastel renkleriyle dikkat çekiyor. Klasik sonbahar  renklerinin yanında sezonun çarpıcı  renklerini de kullanan markanın çantalarını önümüzdeki günlerde sıkça göreceğiz.

1941 yılından bu beri usta işçiliğiyle lüks çanta ve deri dünyasında önemli bir yere sahip markanın bu sezonki ürünlerine bir göz atalım :

Klasik rengi ve tasarımıyla sonbahar kış boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz bir çanta. Özellikle eski tarzda çantalardan hoşlanyorsanız, vintage çantalardan esinlenerek tasarlanmış çanta tam sizlik!

 

Farklı bir dokuya  sahip tasarımıyla ilgi çeken bu model yenilenen koleksiyonun en öne çıkan modeli. Pastel pembe rengiyle sonbahar modasını yakalayabileceğiniz, sonbaharın kıyafetlerdeki moda renkleriyle uyum içinde olacak, oldukça hoş bu çantayı kullanırken renginin farklı olması çekiciliği arttıracaktır.

 

Rengi biraz daha ayırt edici bir başka model. Az öncede bahsettiğimiz gibi farklı renkler çekiciliği arttıracaktır ancak bu gibi canlı renteki çantaları kullanırken çoğu insan tereddüt ediyor, bu yüzden  kıyafetinizin herhangi bir küçük parçasında bile olsa çantanın tonuna yakın bir renge sahip olmanız sizi daha rahat hissettirecektir. Bu parçalar,  ayakkabı, kıyafetlerinizin rengi, üstündeki desenin rengi aksesuarlarınız ya da takılarınız içindeki küçük bir renk olabilir. Ama bildiğiniz gibi özellikle aksesuarlar zıt, aykırı renkler oldukça moda bu yüzden çantayı yakın başka bir renge sahip olmadan da kullanabilirsiniz. Aynı şey aşağıdaki çanta içinde geçerli.

Son olarak bahsetmek istediğimiz  ise  metalik derisiyle öne çıkmış olan, spor modeli rahatlığı, parlaklığı ve rengiyle ise ağırlığı yakalayan bu çantayı gece, gündüz, işte dışarıda her yerde rahatlıkla kullabilirsiniz.

 

Biz yeni modelleri oldukça beğendik ya siz?

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino