SEHIR HAYATI 4 sene önce

SEINFELD HAYRANLARININ MERAKLA BEKLEDIGI CLEAR HISTORY 10 AGUSTOS’TA GOSTERIMDE

Ünlü Seinfeld dizisinin yapımcılığı üstlenmiş, bir çok Emmy ve Golden Globe ödülüne aday gösterilmiş Larry David’in başrolü üstlendiği, kadrosunda ünlü oyuncular Kate Hudson, Eva Mendes, Michael Keaton ve Mad Men’de tanıdığımız Golden Globe ödüllü oyuncu Jon Hamm’in bulunduğu “Clear History” 10 Ağustos’ta Amerika’da gösterime giriyor.

 

PHlVymG2JCD8pl_1_m

 

Filmde Larry David’in canlardırdığı pazarlamacı Nathan Flomm yapımı için çalıştığı elektirikli otomobile “Howard” isminin verilmesine sinirlenerek hisselerini satar ve şirketten ayrılır. Onun ayrılığından sonra “Howard” çok tutularak eski patronu Will Haney’yi (Joe Hamm) multimilyoner yapar. “Geçmişini silmeye”
karar vererek, kimlik değiştirip inzivaya çekilen Nathan Flomm eski patronuna karşı büyük bir kin beslemektedir. Ve bir gün Will tesadüfen Nathan’ın yaşadığı şehire gelir. Nathan eski patronundan intikam almaya hazırdır.

 PHsXkisYWfRzwy_1_m

Yazarlığı Larry David de dahil olmak üzere Seinfeld’te beraber çalıştığı bir çok kişi üstleniyor. Fragmanından da anlyacağınız üzere, efsane komedi Seinfeld yapımcı ve yazarları bu sefer de bizi kırıp geçirecek. Beklentimiz yüksek, heyecanla “Clear History”nin ülkemizde gösterime gireceği günü bekliyoruz.

 

 

f

Adsız

 

İlgili Başka Konular

Valentino