MODA 2 sene önce

Christian Louboutin Yeni Oje Koleksiyonu

Christian Louboutin Yeni Oje Koleksiyonu Hawaii Kawai ile Kış Kasvetini Silip Süpürüyor

louboutin-hawaii-kawai-group-4

Kış mevsiminin kasveti üzerimize çökmüşken Christian Louboutin, baharın iç acısı havasını yeni oje koleksiyonu Hawaii Kawai ile estirmeye başladı. 1950’lerden gelen sıcacık Hawaii esintisi, 2016 İlkbahar ve yaz sezonuna Christian Louboutin’in oje setiyle hakim olacak. Şubat ayında satışa çıkan ve iki farklı setten oluşan Hawaii Kawai’de yer alan her bir rengin kendine has bir hikayesi de bulunuyor.

 

 

NMC1ZZM_bz

Her bir sette üç adet minyatür oje bulunan koleksiyonun ilk setinde, tırnaklarınıza tropik bir hava kazandıracak mercan, turkuaz ve şarap kırmızısı yer alırken, ikinci sette ise iddiali siyah, kırmızı ve pembe renkleri bulunuyor. Harika renklerin yanı sıra setlerin yer aldığı kutular da Hawaii temalı baskılarıyla göz alıcı duruyor. Yaz sezonuna damga vuracak Christian Louboutin imzalı mercan rengini de barındıran ve sınırlı sayıda üretilen bu harika iki sete Şubat ayından itibaren ulaşabilirsiniz.

 

 

 

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino