MODA 4 sene önce

BIR STIL BIR IKON ; ANNA DELLO RUSSO

       Anna Dello Russo; şüphesiz ki modaseverlerin adını sıklıkla duyduğu fakat takip etmekten asla bıkmayacağı bir stil ikonu! 18 yılını Conde Nast Italia’ da geçiren ADR, daha sonra Vogue’ un İtalya ayağını yürütmüş.Şimdilerde ise Vogue Japonya’ da danışmanlık görevini sürdüren ADR aynı zamanda defileler,davetler deyince akla gelen ilk isimlerden! Moda dünyasının en tanınan simalarından biri olsa da geçen sezonlarda H&M ‘e özel koleksiyonlar hazırlayınca daha geniş kitlelere adını duyurmayı başardı.

Anna Dello Russo

       ADR’ yi bu kadar özel kılan ise; kimsenin giyemez dediği kıyafetlere üzerinde hayat vermesi! Giydiği kıyafetlere ruh katan,insanın giydiği kıyafetle kendisini nasıl özgürleştirebildiğinin bir kanıtı adeta!

Anna Dello Russo

Anna Dello Russo

 

       Anna Dello Russo modaya olan tutkusunu ve bağlılığını ise ; ’ Ben cool olmak değil,moda olmak istiyorum ’ diyerek özetliyor.Katıldığı defilelerde cesur ve fark yaratan seçimleriyle yarattığı kimlik bu sözünü kanıtlar cinsten!

 Anna Dello Russo

       Eminiz ki her kadın ; ’ Bir kıyafeti asla ikinci defa giymem ’ diyerek açık sözlülüğünü gözler önüne seren ADR’ nin renkli ve bir o kadar cesur gardırobunu görmek için can atar!

 Anna Dello Russo

Anna Dello Russo

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino