MODA 3 sene önce

ALEXANDER WANG’DEN SNEAKER ÇANTALAR

Alexander-Wang-Sneaker-Bags

Moda dünyasında her geçen gün şaşırtıcı şeyler olmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü tasarımcı Alexander Wang, geçtiğimiz günlerde kendi internet sitesi üzerinden 2015 ilkbahar/yaz sezonu için son derece marjinal tasarımlarıyla sneaker temalı çanta modellerini sınırlı sayıda olmak üzere ön siparişe sundu. Bu farklı tasarımlar, fiyatlarının da tasarımcının diğer modellerinden çok daha yüksek olmasına rağmen birkaç saat içerisinde tamamen tükendi.

Rihanna-at-Alexander-Wang-with-Sneaker-bag-2

Moda otoritelerine göre bu durum moda dünyasının orijinal tasarımlara ne kadar aç olduğunun güzel bir işareti. Bu orijinal tasarımlara ilk sahip olanlar arasında modayı çok yakından takip eden dünyaca ünlü pop yıldızı ve moda ikonu Rihanna da var.

alexander-wang-sneaker-bag-glamazons-blog

Ön sipariş fırsatını kaçıran şanssız modaseverler Alexander Wang‘in bu orijinal tasarımlarına sahip olmak için maalesef önümüzdeki seneyi beklemek zorunda kalacaklar.

WANG

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino