MODA 4 sene önce

ALEXANDER MCQUEEN’IN KURU KAFALARI

Daha önce sadece tehlikeli alanlarda görmeye alıştığımız, sarı üçgenin arkasında kalmış kuru kafa artık bir moda simgesi haline geldi. Modanın dahi çocuğu Alexander McQueen ile trendleşen kuru kafaları önce bilekliklerde ufak detaylarda gördük. Daha sonra bir anda fularları ve kravatları saran kuru kafalar ardından elbiselerei çantalara ve ayakkabılara yayıldı! Bazılarını ürkütse de kuru kafa tasarımlarının asi çekiciliği göz ardı edilemez. Bir de bu tasarımlar Alexander McQueen’den çıktığında cazibelerine kapılmamak mümkün değil.

Nicole Richie, Kim Kardashian gibi Hollywood ünlülerinin tercih ettiği McQueen’in kuru kafalı şalları her sezon yenilenen renk ve modelleriyle modasını kaybetmeden varlığını sürdürmeye devam ediyor.

d0ce079ad46f5087_nicolerichie

kim-kardashian-alexander-mcqueen-skull-scarf

Bu tarz sahibi şallardan sizin için seçtiklerimize de bir göz atalım :

Kuru kafa hem asi hem özgür bir imaj oluştururken diğer yandan takı tasarımlarıyla hem sevimli hem şık hem de lüks olabiliyor. Sizin için seçtiğimiz renkli Alexander McQueen takılarına bakmadan geçmeyin.

McQueen ile birlikte simge haline gelen ve pek çok marka tarafından her üründe kullanılan kuru kafa modası eskimeyen yapısıyla kasıp kavurmaya devam edeceğe benziyor.

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino