MODA 4 sene önce

AGENT PROVOCATEUR 2013-2014 SONBAHAR/KIS

Amaris_Agent-Provocateur-Winter-2014

Dünyanın en ünlü ve en kışkırtıcı iç giyim markası Agent Provocateur, her zaman olduğu gibi yeni koleksiyonunda da dikkate değer parçalar barındırıyor. Barbarella, Bat Girl, Flash Gordon gibi 70lerin bilim kurgu filmlerindeki kadınlardan esinlenerek tasarlanan Agent Provocateur’ün 2013-14 Sonbahar/Kış koleksiyonunda yeni cesur kumaşlar ile güçlendirilmiş ve fütüristik tonlarla elektriklendirilmiş görüntüsü veren tasarımlara yer verilmiş.

Vamp ve seksiliğini ortaya çıkarmaktan çekinmeyen kadınlar için tasarlanan yeni koleksiyonda Agent Provocateur’ün ufak bir yardımıyla kontrolcü ve güçlü bir feminen görünüm göze çarpıyor.

image-5

Art Deco’dan esinlenilerek oluşturan Electra koleksiyonunda asit sarısı ve siyahın uyumu göz kamaşırıyor. Kullanılan geometrik şeritler, siyah tüller ve dantellerle 70lerin bilim kurgu filmlerinin havasını sonuna kadar yansıtan seksi ve güçlü bir koleksiyon olarak modaseverlere sunuluyor.

image

Her sezon farklı renklerin ve farklı konseptlerin yer aldığı koleksiyonlarında bu sene mor hakimiyeti göze çarpıyor. “Rudy” ve “Phoenix” koleksiyonundaki morun hakimiyetinin yanında “Love Peach” koleksiyonundaki yumuşak renkler aşkın saf halini yansıtıyor. Tasarımlarını dantellerle süsleyen Agent Provocateur, seksi görüntülere kurdele detayları ekleyerek zıtlıkların kışkırtıcılığını gözler önüne seriyor.

image-4

image-3

image-2

Pudra tonları özellikle siyah ile bir arada olduğunda çok hoş bir görüntü verir. Agent Provocateur de bu görüşü benimsemiş olacak ki transparan tüller ve dantellerden oluşan pudra-siyah tasarımlarını “Amborse” ile “Demelza” koleksiyonunda toplamış.

image-1

İç çamaşırı tasarımlarının yanında kadınların kendini hiçbir zaman hissetmediği kadar güzel, seksi ve özgüven sahibi hissetmesini sağlayan Agent Provocateur’ün daha fanteziye kaçan derin yırtmaçlı, fileli elbiseleri ve maskeleri bu sezon da maceracı ve cesur kadınların vazgeçilmezi olacağa benziyor.

Agent Provocateur’ün yeni koleksiyonundan sizin için seçtiğimiz modeller :

Yayınladığı yaratıcı ve kışkırtıcı reklam kampanyalarıyla her seferinde dünya çapında olay yaratmayı başaran Agent Provocateur’ün, bu sezon Penelope Cruz ile yaptığı işbirliği çok konuşuluyor. Penelope Cruz, Agent Provocateur için hazırladığı iç çamaşırı koleksiyonu L’Agent’ın yalnızca tasarım aşamasıyla değil, her ayrıntısıyla bizzat ilgilendi. Yönetmen koltuğuna oturan güzel oyuncu, çektiği kısa filmde eşi Javier Bardem’e, kız kardeşi Monica Cruz’a ve model Irına Shayk’a yer verdi. Koleksiyondaki her parça Carmen, Vanesa gibi İspanyol isimleriyle adlandırıldı. Gelin birlikte kışkırtıcı sahnelere sahip olan kısa filmi izleyelim.

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino