MODA 4 sene önce

AERIN ILE HAYATINIZI KOLAYLASTIRIN

raw_10602

Dünyaca ünlü makyaj ve cilt bakımı markası olan Estee Lauder’in torunu Aerin Lauder, 2002 yılında sanat, seyahat, moda ve tasarım tutkusunu kendi adını verdiği markasında toplamaya karar vererek Aerin’i yarattı. Konfor ve güzellik içinde yaşamanın kolay olması gerektiğini savunan Aerin, güzellik, ayakkabı, aksesuar ve ev dekoru tasarımlarıyla moda dünyasında sesini duyuruyor. Aerin Lauder’in klasik ama her zaman modern bir bakış açısıyla tasarladıkları hayata güzellik, hafiflik ve rahatlık getiriyor. Koleksiyondaki renkleri ve ürünleri seçerken kendinden yola çıkarak olmazsa olmazlarını tasarlayan Aerin Lauder, çiçek desenlerinin tasarımlarına lüks ve güzel bir hava kattığına inandığı için çiçek desenlerini her ürününde kullanmayı tercih ediyor.

Babaannesinin izinden giden Aerin Lauder, onun cilt bakımı ve makyaj alanında gösterdiği başarıyı özellikle ayakkabı tasarımlarında sürdüreceğe benziyor. Laserle oyulmuş kesiklerden oluşan, rahat bir o kadar da gösterişli sneaker ve babetleri şimdiden büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

Sizin için seçtiğimiz bazı Aerin ayakkabı modelleri : 

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino